*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Cemal Merdan yeniden başkan  (Okunma sayısı 1212 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Cemal Merdan yeniden başkan
« : Ağustos 14, 2012, 12:24:52 ÖS »

Cemal Merdan yeniden başkan

Türkiye Ortopedik Özürlüler Federasyonu 12.Olağan Genel Kurulu 27 Eylül 2011 Salı günü İBB Florya Özürlüler Yaz Kampı Tesisleri Salonu’nda yapıldı.

Genel Kurul`a Ak Parti Engelli Milletvekili Gürsoy Erol, Türkiye Sakatlar Derneği Genel Başkanı Şükrü Boyraz, Türkiye sakatlar Derneği İstanbul Şube Başkanı M. Kemal Yüksel, Faruk Öztimur ve illerden gelen dernek başkanları ve delegeler katıldı.

İstanbul Florya`da bulunan İBB Özürlüler Yaz Kampı Tesisleri`nde gerçekleşen kongre çok renkli geçti . Mekânın doğal ve havanın güzel olması katılımcıları tatil keyfinde bir kurul yaşamalarına neden oldu. Genel Kurul`da tek liste vardı, Türkiye Ortopedik Özürlüler Federasyon Başkanı Cemal Merdan tekrar aday olduğu kurulda yaptığı konuşmada "Arkadaşlar bizler hep birlikte omuz omuza vermeliyiz. Bakın burada neredeyse tüm illerimizden delegelerimiz var. Bu kaynaşma hep birlikte devam etmeli, hem bu tür kurullarda hem de yaz tatillerinde böyle doğal güzellikleri tatille birleştireceğimiz yaz kamplarında" diye konuştu. Merdan, yapılanlardan ziyade yapılacakları her zaman düşündüklerini belirterek, "Her yeni gelen gün yeni bir hizmetle karşılaştığımızda karlıyız parolasıyla hareket etmekteyiz. Ben ve ekibim bu güveninize layık oluyorsa ne mutlu bize" dedi ve delegelere geldiklerinden dolayı teşekkür etti.

Engelli Milletvekili Gürsoy Erol da "Burada olmaktan onur duyuyorum, inşallah hizmetlerin olduğu her yerde bizler de hizmet ehli olmaya devam edeceğiz" dedi.

Türkiye Sakatlar Derneği Genel Başkanı Şükrü Boyraz ise, "Sayın başkan Cemal Merdan ile çok uzun dönem bir arada çalıştık ve hala çalışmaya devam ediyoruz. Yaptıkları hepimizin gözleri önünde cereyan ediyor. Eğer yapılanları takdir etmezsek haksızlık etmiş oluruz. Bugün buraya tüm işlerinizi zamanınızı kenara iterek katıldınız. Hepinize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Yapılan seçim kapalı zarf usulü yapıldı ve oylama sonucu 135 delegenin katılıp, 133 oy ile mevcut Türkiye Ortopedik Özürlüler Federasyonu Başkanı Cemal Merdan alarak yeniden Genel Başkan seçildi. Oylamada 2 oy pusulası da boş çıktı.

Oylama sonucunda yeni yönetim şu şekilde belirlendi :

BAŞKAN
Cemal MERDAN

YÖNETİM KURULU ASİL
Ayhan Bahçeli, Gürkan Canol, Ayşegül Galiba, Yusuf Demir, Av. Serkan Bayram, Dr. Muzaffer Duman, Halil Can Arıkan, Hasan Albayrak, Hüsamettin Soydan, Hayri Köse, Ahmet Çalışkan, Emel Kapanoğlu

DENETİM KURULU ASİL
Ahmet Mıhçı, Kürşat Karabıyık, Soner Çoban

DİSİPLİN KURULU ASİL
İzzet Çilingir, Yıldız Kaya, Fatma Zehra Atay, Gülgün Yorgancılar, Ömer Yazıcı

toof.org.tr