*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Sosyal Medyada ÖMSS 2012 Sonuçlarına Yapılan Yorumlar  (Okunma sayısı 568 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Sosyal Medyada ÖMSS 2012 Sonuçlarına Yapılan Yorumlar
« : Ağustos 10, 2012, 11:35:05 ÖÖ »

29 Nisan 2012 tarihinde yapılan Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) sonuçları ile kamu kurum ve kuruluşlarının kadrolarına özürlü memur yerleştirme işlemleri dün tamamlandı. Başbakanın katılımıyla gerçekleştirilen tören sosyal meydanın da gündemindeydi. İşte Twitter’dan konuyla ilgili yorum mesajları:

Zeliha ‏@rapunzelos Ortopedik,görme yada işitme engelli bir camii imamı düşünün? (DÜŞÜNEMEDİ) ah ömss ...

Erva Sümeyye ‏@sumeyyeyldirim ömss yerleştirme sonuçları açıklandı benim canımmm arkadaşım biyolog olarak atandı coook mutluyummm :):):) @ssinemmete

Mustafa ŞEKEROĞLU ‏@MustafaEKEROLU ömss tercihlerinde haktan hukuktan bahsediyor.sayın fatma şahin 79 puanla giremediler 68 puanla yerleştiler.bu adalet.

GÜLAY DAL ‏@DAL6781 @06melihgokcek tek istediğim memur olarak işe girip engelli yüzde yüz bilinci kapalı 35 yaşında abime bakmaktı,ömss'den atanamadım:( üzgünüm

Meh Gen ‏@MehGen Hükümeti ve özellikle Fatma Şahin'i bu konuda tebrik etmesek olmaz.. >> ÖMSS ile 7 bin 746 engelli memur oldu

ONUR TASAR ‏@onur_tasar CUMHURBAŞKANIM, Ben Onur.11 yaşındayım. Abim 2012 ÖMSS'de lise mezunları arasında 47bin kişi arasından 90küsür puanla 600. oldu.Atanamadı.

Mustafa Arslan ‏@mustafaars Halen ÖMSS Kura sonuçlarının açıklanmasını bekliyoruz. Gel de torpil yapıldığını düşünme!

Bünyamin Çevik ‏@Bunyamincevik Bu nasıl ömss yerleştirmesi ey ösym soruyorum ben 71 aldım hadi 85 alan nası yerleşemedi nerde liste nerde atananlar ....

hakan emirli ‏@HEmirli @RT_Erdogan tayip amca ben size çok kırgınım ömss 91 puan aldım halde yerleşemedim ünversite planlarımı buna göre ayarladım ama olmadı

Muammer Cokyurur ‏@muammercokyurur ÖMSS sınavının önüne özürlü ismini koyan kişi kesin kendisi özürlü:) İnsan EMSS yapar hiç mi saygınız yok...

Metin GÜNAL ‏@RoniGNAL ÖMSS açiklandı %90 zengin çocuklarına %10 yoksu çocuklarına kontejan ayrıldi. Ey adaletli Ülkem, adaletin nerde..

10.08.12 - Yaşadıkça