*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Başkan Arıkan’dan Görme Engellilere Yardım  (Okunma sayısı 617 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
Başkan Arıkan’dan Görme Engellilere Yardım
« : Temmuz 20, 2012, 08:43:21 ÖÖ »

Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan merkezi Adana’da bulunan Görme Engellileri Kalkındırma Derneği üyelerine yaklaşan Ramazan Ayı nedeniyle gıda ve çeşitli yardımlarda bulundu.

Görme Engellileri Kalkındırma Derneği üyeleri Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan’ı ziyaret ederek sorunları hakkında bilgiler verdi. Meclis salonunda yapılan toplantıda üyeler adına konuşan Dernek Genel Başkanı Hüseyin Görgün, Başkan Arıkan’dan, Adana Valiliği tarafından kendilerine tahsis edilen Tepebağ Mahallesi’ndeki binanın bakım ve onarımı konusunda yardım istedi. 6 katlı binanın ancak iki katını kullanabildiklerini belirten Dernek Başkanı Görgün, “Yaklaşık 500 üyemizin daha rahat bir ortamda buluşmalarını sağlamak için binamızdaki diğer katlar ile asansörümüzün biran önce bakımlarının yaptırılmasını istiyoruz” dedi. Başkan Yıldıray Arıkan da önümüzdeki günlerde uzman personel görevlendirilerek eksik veya tamamlanmamış bakım onarımların giderileceğini söyledi.

Adana’daki tüm engelliler için çok amaçlı bir tesis yapımı için çalışmaların devam ettiğini de belirten Başkan Arıkan, yaklaşan Ramazan ayı dolayısıyla Görme Engellileri Kalkındırma Derneği’ne 250 paket gıda yardımı yapacaklarını da açıkladı.

20.07.2012 – Nethaber