*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: İşitme Engelli Güreş Milli Takım Kampı Başladı  (Okunma sayısı 1057 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com
İşitme Engelli Güreş Milli Takım Kampı Başladı
« : Haziran 09, 2013, 12:14:40 ÖS »
İşitme Engelli Güreş Milli Takım Kampı Başladı

Türkiye İşitme Engelliler Güreş Milli Takımı olimpiyatlara hazırlık amacıyla Niğde-Çamardı Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'nde 14 teknik heyet ve 35 sporcuyla başladı.

09-29 Haziran tarihleri arasında Türkiye İşitme Engelliler Güreş Milli Takımı Olimpiyatlara hazırlık amacıyla Niğde-Çamardı Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'nde 14 teknik heyet ve 35 sporcuyla başladı. Kamp hakkında bilgi veren İşitme Engelliler Grekoroken Güreş Milli Takım Antrenörü Ömer Suzan ile Serbest Güreş Milli Takım Antrenörü Ali Rıza Keser olimpiyatlara hazırlanmak amacıyla kamp yaptıklarını belirttiler.

Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'ni tercih etmelerinin nedeni olarak ise geçen yıl eylül ayında Bulgaristan'ın Sofya şehrinde yapılan Dünya İşitme Engelliler Güreş Şampiyonası öncesi yapılan kampların sonucunda 7 final müsabakası maçına çıktıklarını ve 5 altın 2 Gümüş madalya alarak tarihte ilk kez bu kadar çok madalya aldıklarını ifade eden Suzan ve Keser, uğur denediklerini söylediler.

Kampa Niğde'den de 1 antrenör ve 3 sporcu katılıyor.

09.06.2013 - Cihan