*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Isparta Yürüme Engelliler Yaşam Derneği'nden Gasp Teşekkürü  (Okunma sayısı 782 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • MeLLeSeFeRi.com

Isparta Yürüme Engelliler Yaşam Derneği üyeleri, Isparta Emniyet Müdürü Mehmet Or'a polis ekiplerinin, dernek üyesi olan engelli bir vatandaşın maaşını gasp ettiği iddia edilen kişinin yakalanmasında gösterdiği başarıdan dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Isparta Yürüme Engelliler Yaşam Derneği Başkanı İsmail Hakkı Atasoy, önceki günlerde maaşı çalınan Ahmet Erşah Günaydın ve dernek üyeleri ile Isparta Emniyet Müdürü Mehmet Or'u makamında ziyaret etti. Günaydın, ziyarette yaptığı konuşmada, Kutlubey Mahallesi'nde maaşını çektikten sonra Isparta Yürüme Engelliler Derneği Yaşam Derneği'nin binasına gitmek istediği esnada içinde 600 lirası bulunan çantasının Y.Ç. tarafından gasp edildiğini söyledi.

Olayın gerçekleşmesinin ardından Isparta Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin büyük bir başarı göstererek, zanlıyı kısa sürede yakaladığına değinen Günaydın,

"Olayın meydana geldiği andan itibaren Isparta Emniyeti Müdürlüğü ekipleri, insanüstü gayret göstererek mağduriyetinin giderilmesi için çalıştı ve kısa sürede zanlıyı yakaladı. Bu çalışmalar sürerken mahalle polisleri sık sık beni arayarak ve ziyaret ederek moral verdi. Tüm emniyet personeline teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Isparta Emniyet Müdürü Or da kendileri için en büyük mutluluğun, vatandaşların yüzünüzdeki mutluluk olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu:

"Bu, bana vereceğiniz en büyük hediyedir. Ben engelli kardeşlerimin kendi kendilerine yetmeleri, bilgi ve kültür düzeylerini yükseltmeleri, bir meslek sahibi olup bu meslekte iş edinmeleri ve diğer insanlarla sağlıklı ilişkiler kurup toplumun her alanına katılabilmeleri için üzerimize düşen her görevi yerine getireceğimizi kardeşlerimizin sorunlarını, üzüntü ve sevinçlerini hayatın her saatinde hissedeceğimizi en kalbi duygularımla ifade ediyorum."

Konuşmaların ardından Isparta Yürüme Engelliler Yaşam Derneği Başkanı İsmail Hakkı Atasoy, Or'a kendi yaptıkları bir tabloyu hediye etti.

23.02.13 - İHA